Strona o nas

Globalne interesy korporacyjne i status quo

Na początku XXI wieku gospodarcze i polityczne losy naszej planety są zdominowane przez globalne interesy korporacyjne, których głównym celem jest utrzymanie statusu quo. Bardzo nagłośniony kryzys bankowy jest tylko objawem tego problemu. Przyczyną jest stały, systematyczny drenaż gospodarek narodów świata przez trzy dominujące sektory: farmaceutyczne, chemiczne i petrochemiczne działalności inwestycyjne – w skrócie kartele farmaceutyczne i petrochemiczne.

Alternatywy dla zastąpienia statusu quo są już dostępne

Choć status quo desperacko stara się przedłużyć swe rządy poprzez egzekwowanie programu typu “Big Brother’ – globalnego nadzoru, naukowo udowodnione alternatywy dla produktów naftowych i kartelu farmaceutycznego – które mogłyby umożliwić ludziom wyzwolenie się od tych interesów korporacyjnych – są już dostępne. Na przykład, na całym świecie energia odnawialna już zastępuje paliwa kopalne. W obszarze zdrowia, związki naturalne, takie jak witaminy i aktywne składniki roślinne okazują się o wiele lepsze od syntetycznych farmaceutyków w niemal wszystkich dziedzinach medycyny.

Tworzenie projektów pilotażowych w swojej społeczności

Ta strona internetowa zachęca młodych ludzi do korzystania z dostępnej wiedzy z zakresu tych przełomowych technologii do tworzenia praktycznych projektów pilotażowych, niezależnie od miejsca zamieszkania, w dowolnym miejscu na świecie. Poprzez filmy z naszej strony, zapewniamy narzędzia do dzielenia się doświadczeniami z tych projektów w celu uwolnienia świata od tyranii kontroli prowadzonej przez międzynarodowe korporacje w zakresie ochrony zdrowia, żywności, wody, energii, wiedzy i pracy.

Wyobraź sobie możliwości transformacyjne…

Obecnie, każdego roku, ludzie na całym świecie zmuszeni są płacić setki miliardów dolarów w formie “hołdu” dla karteli: farmaceutycznego i naftowego. Wyobraź sobie, jak, pracując razem, możemy wyzwolić te ogromne zasoby do właściwego użytkowania: walki z umieralnością wśród dzieci, niedożywieniem, analfabetyzmem, bezrobociem, zanieczyszczeniem środowiska i mnóstwem innych problemów globalnych. Wyobraź sobie, że pomagasz stworzyć zdrowy, sprawiedliwy i pokojowy świat. Taki jest cel Ruchu Życia!

 

Ruch życia jest koordynowany przez Fundację Dr Ratha, organizację non-profit.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •